برای این منظور بایستی با استفاده از گزینه عضویت، در سایت ثبت نام کنید و وارد پروفایل کاربری خود شوید. به محض ورود به صفحه تکمیل پروفایل هدایت می شوید و می توانید رزومه خود را تکمیل کنید. در صورتی که قبلا رزومه خود را تکمیل کرده باشید، وارد پروفایل کاربری خود می شوید و می توانید با استفاده از گزینه “ویرایش رزومه” نسبت به ویرایش رزومه خود اقدام کنید.
در صورتی که قبلا برای سازمان‌ها رزومه ارسال کرده باشید، پس از ویرایش، رزومه آپدیت شده شما در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد و نیازی به ارسال مجدد رزومه نیست.

بعد از ورود به پروفایل کاربری با استفاده از گزینه های مشاهده و دانلود رزومه می توانید رزومه خود را مشاهده و یا در قالب فایل pdf ذخیره نمایید.
مطمئنیم پس از دیدن رزومه خود در قالب طراحی شده ، این رزومه را بعنوان رزومه اصلی خود مورد استفاده قرار خواهید داد. کافی است یک بار رزومه خود را با استفاده از امکانات سایت بسازید تا جذابیت و تفاوت آن را متوجه شوید!

برای این منظور بایستی در سایت ثبت نام و رزومه خود را تکمیل نمایید. پس از این می توانید با استفاده از گزینه ارسال رزومه در انتهای هر فرصت شغلی، درخواست خود را برای آن فرصت شغلی ارسال نمایید.

به شرایط و مواردی که توسط کارفرمایان در آگهی های شغلی اشاره شده است دقت کنید. تنها در صورتیکه شرایط و توانمندی های شما با شاخص های مدنظر کارفرمایان سازگار است به ارسال رزومه بپردازید. رزومه هایی که بی توجه به این شرایط ارسال میشوند به برند شخصی شما آسیب زده و برای کارفرمایان حس منفی ایجاد میکند. 

۵) چطور از وضعیت درخواست های ارسال شده خود مطلع شوم؟

 

۶) آیا وضعیت “تایید اولیه برای مصاحبه” به معنی دعوت قطعی برای مصاحبه و یا مراحل بعدی گزینش است؟

خیر، این وضعیت توسط کارفرما تعیین می گردد و به منزله آن است که فرد، در فیلتر و غربال اولیه توسط کارفرما انتخاب شده است اما ممکن است کل افرادی که این وضعیت را دارند لزوما برای مصاحبه و یا مراحل بعدی گزینش دعوت نشوند.