آموزش مستمر

آموزش مستمر و یادگیری یافته های روز دنیا در امور مختلف اساس پیشرفت در کار ، زندگی و همچنین ضامن ارتقای کیفیت سازمان است.

آموزش مستمر موجب نهادینه شدن دانش مدیریتی می‌شود و در صورت توجه کافی به دانش و تجربه مدیریتی شاهد موفقیت بیشتر سازمان‌ها خواهیم بود.

نیروی های انسانی  به هنگام شروع فعالیت باید در یک آموزش هدفمند با حوزه کاری خود آشنا شوند.

آموزش جریانی است که طی آن افراد، دانش، مهارت و نگرش های مناسب را برای ایفای نقشی خاص می‌آموزند زیرا در جریان آموزش، معلومات در ذهن جایگزین شده و با آگاهی‌های قبلی فرد تلفیق می شود،که در نتیجه در رفتار فرد تغییراتی مثبت اتفاق می‌افتد، که همین بیانگر ارتقای سطح دانش و آگاهی او می باشد.

افراد در هر سطحی از سطوح ، اعم از مشاغل ساده یا پیچیده محتاج آموزش و یادگیری، کسب دانش و مهارت های جدید هستند و باید همواره برای بهتر زیستن و رسیدن به آرمان‌ها در راستای تعالی و تکامل انسانی دانش و آگاهی لازم را کسب نمایند.

 امروزه اهمیت منابع انسانی بر کسی پوشیده نیست و سازمان‌ها برای بقا در محیط پیچیده به نیروی انسانی توانمند و خلاق نیاز اساسی دارند.

با آموزش مستمر و توانمندسازی و توسعه منابع انسانی یک رویکرد مدیریتی است، که در آن به افراد تفویض اختیار داده می شود تا خود تصمیم بگیرند و در تصمیمات سازمان مشارکت آگاهانه داشته باشند. توانمندسازی استعدادها می تواند به مدیران کمک نماید و بهبود فرآیندهای سازمانی را تسریع بخشند .

گروه بیوتیس ایران

سمینار و مستر کلاس های حرفه ای شنیون/آنتالیا

سمینار و مستر کلاس های حرفه ای شنیون

تاریخ برگذاری 22  تا 25 مهر

به مدت 3 شب و 4 روز در هتل زیبا Amara premier آنتالیا با تمام امکانات رفاهی و تفریحی میزبان شما عزیزان هستیم

شروع کنید!
فستیوال زیبایی آنتالیا

فستیوال و مستر کلاس زیبایی /آنتالیا

فستیوال زیبایی آنتالیا

Antalya beauty festival

تاریخ برگذاری 29 مهر تا 3 آبان

به مدت 4 شب و 5 روز در هتل زیبا و عظیم کروانسارای لارا آنتالیا با تمام امکانات رفاهی و تفریحی

شروع کنید!